HAKKIMIZDA

Biz Kimiz?

Yazılım Kursları 2004 yılında Ankara‘da kurulmuş bir eğitim kurumudur. Yazılım Eğitimi alanında Türkiye’nin en ciddi ve disiplinli eğitim kurumu olmayı başarmıştır. Online yazılım kursu hizmeti ile geniş kitlelere ulaşmayı başarmıştır. Ayrıca kullandığı teknolojileri kendi yazılım eğitimi tecrübesi ile yapması bu alanda kendini ispatlamıştır. Türkiye’de bir ilk gerçekleştirerek Hibrit (aynı anda hem online hem yüz yüze) eğitim modeli ile eşsiz bir hizmete imza atmıştır. Yazılım Kurslarında derslerin tamamı kayıt altına alınır. Bu kayıtlar sadece o sınıfa kayıtlı öğrencilere sistem üzerinden açılır. Ders tekrarlarını ve ödevleri bu kayıtları izleyerek tekrar etme imkanı hizmetlerinden bazılarıdır. Yerleşkesi Ankara Çankaya’da bulunan Yazılım Eğitimi Kurslarının 50’den fazla çalışanı bulunmaktadır. Binlerce mezun veren Yazılım Kurslarının, yazılım sektörünün öncü firmalarında çalışan ve kendi yazılım şirketini kuran başarı hikayeleri ile dolu öğrencileri vardır.

Vizyonumuz

Birinci önceliğimiz Türkiye’nin en kaliteli ve fiyatı en uygun yazılım kursu olarak hizmet vermektir. Misyonumuz, ülkemize ihtiyacı olan yazılım iş gücünü en yüksek kalite de son teknolojiler ile donatarak hizmet vermek istiyoruz. Biz Yazılım Kursları olarak Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olmanın yanı sıra Microsoft Yetkili Yazılım Eğitim Merkezi,  AutoDESK Yetkili Eğitim Merkezi, Solidworks Lisanslı Eğitim Merkezi, Google Partnerliği, ASOSEM (Ankara Sanayi Odası Sürekli Eğitim Merkezi) CNC Uygulama partnerliği, PearsonVUE (Uluslararası Sınav Merkezi) gibi pek çok ulusal ve uluslararası kuruluşun partneridir.

Misyonumuz

18 yıllık Eğitim tecrübemizi daha da ilerilere götürerek yazılım eğitimi ve yazılım kursları alanında daha büyük işler başarmak istiyoruz. Ankara Yazılım Eğitimi ve Online Yazılım Kurslarında ülkemizin geleceğine ışık tutan bir kurum olarak hedeflerimize sağlam adımlarla ve son teknolojileri üreten ve öğreten bir Yazılım Eğitim Kurumu olmak istiyoruz.

5/5